آموزش و تدریس خصوصی کورل دراو تهران کرج

قیمت ها بدون احتساب هزینه ایاب و ذهاب بوده و آموزش خصوصی برای یکنفر می باشد .

هر نفر یک نفر بیشتر (تا سه نفر) 25درصد به مبلغ هر جلسه اضافه می گردد.

همراه بودن یکنفر به همراه هنرآموز خانم الزامی است .

در آخر هر جلسه مبلغ دریافت می شود.

غرب شهر تهران و شهر کرج و شهریار (هرجلسه 2 ساعت)

در دوران قرنطینه کرونا در آموزش از راه دور(آنلاین) بصورت وبینار آنلاین برقرار می باشد.

سطح مقدماتی تا پیشرفته / به صورت کاملاً کاربردی، همراه با پروژه های عملی برای درک بهتر مطالب آموزش

شروع قیمت از جلسه ای 450.000 تومان

قیمت ها بدون احتساب هزینه ایاب و ذهاب (اسنپ) می باشد!

لطفا از طریق چت واتساپ ثبت نام نمایید.

جهت تماس با ما لطفا کلیک کنید!

آموزش و فراگیری  خصوصي کورل دراو ( ورژن نسخه‌ نهايي)2020 Corel draw

 

سطح مقدماتي تا پيشرفته / به صورت کاملاً کاربردي، همراه با پروژه هاي عملي براي درک بهتر مطالب آموزشي

آشنايي با مباحث مختلف هنري، گرافيک، چاپ، عکاسي و …

 

رزومه شخصي :

14سال پیشینه حضور در بازار حرفه اي گرافيک کورل دراو و تبليغات

6 سال پیشینه تدريس در مدت هاي گوناگون خصوصي corel draw

 

کمپانی Corel که یکی از بزرگ ترین کمپانی هایی هست که در موقعیت بوجود آوردن برنامه های گرافیکی عمل ها داراست. چنانچه برنامه های این کمپانی و کمپانی Adobe را در جنب نیز قرار دهیم فرا از ۷۵درصد سهم ترسیم دو پسین و پراکندن رومیزی (Desktop publishing) را بر دوش می کشند. مهمترین و مشهورترین ساخت این کمپانی برنامه کورل دراو (Corel Draw) دریافتن دارد. کمپانی Corel بهمراه این برنامه تعدادی برنامه کمکی قرار داده تا یوزرها Corel Draw را از باقی نرم افزار ها تقریباً بی احتیاج سازد

کورل به خاطر دارا بودن توانائی های متداول و دارای تنوع تا به حال موقع کاربرد اشخاص اضافه برای حرفه های مختلف قرار گرفته هست. اولین موردی که درباره کورل باید بدانید این مساله هست که اصل ها عمل کورل بر مبنای بردار – vector دریافتن دارد. موضوعات (objects) در کورل بر مبنای سطر و نقطه (گره node) طراحی می شوند که در نتیجه مقدار و ابعاد در این نمونه دارای اهمیت نیست! یعنی در طرحهای برداری Resolution معنا ندارد! و هر چقدر مایل باشید قادرید مقدار نقشه را فاقد افت ماهیت کلی نمایید. اگرچه Resolution در بعضی پیکربندی و Effest ها کاربرد می شود که گشودن وابسته به عکس هست.

کورل از عقیده طراحی به خاطر دقت فوق خیلی مساعد هست و طراحی فرم ها و طرح های مشکل در کورل به خاطر دارا بودن اسباب عملی و دارای تنوع به سهولتی اجرا می شود. از کورل در بازار عمل کلی کاربرد می شود، برای مدل: طراحی و حاضر سازی نوشته و آرم های گوناگون برای برش با ماشین کاتر پلاتر که اکثرا ًموقع مصرف کمپانی های تبلیغاتی و تابلوسازی و برش شبرنگ دریافتن دارد؛ طراحی پوستر و کالانما و کارت ویزیت؛ طراحی با کاربرد از Template ها و صفحات حاضر آن برای مجله ها و روزنامه ها؛ طراحی صفحات وب. (اگرچه به فرم محصور و در جنب غیر نرم افزار ها مثال ّFlash و…)؛ طراحی پارچه در کارخانجات چاپ پارچه و …

از منظر کارها چاپ کورل دراو یک مشخصات خیلی دارای اهمیت داراست که آن نیز به خاطر برداری هستند آن هست. به این مفهوم که نوشته ها و آرمها در چاپ خیلی صحیح و تمیز دریافتن داشته و در عبارت رنجه ندارد و لبه نوشته ها پلکان نمی شود که برای آمدن به این نیت در نرم افزار ای مثال Photoshop باید مقدار و Resolution خیلی کلی باشد که خویش مشکلاتی داراست. موارد کاربرد کورل دراو فقط به موارد فوق محصور نمی شود و هر کس به هماهنگی نیازهایش می تواند از کورل دراو کاربرد کند. اساس این نرم افزار گرافیکی بر فرمولهای ریاضی قرار داده شده هست. یعنی تمام اقسام در این نرم افزار به مانند بردار می باشند. این موضوع باعث بوجود آوردن دو حسن شده:

۱- به این ترتیب ماهیت عکسها ساخته شده با این نرم افزار خیلی رشد می یابد. شما هر چه قدر این عکسها را عظیم و ریز نمایید، هیچ تأثیری بر ماهیت تصویر نخواهد داشت. یا هر چه قدر زوم (zoom) نمایید هیچ‌گاه به پیکسل نمی رسید.

۲- این لیاقت باعث شده تا پرونده های اساسی کورل دراو خیلی کم گنجایش باشند.

 در مقایسه میان کورل دراو و Adobe Illustrator (به سرفصل دو رقیب! در صحنه ترسیم برداری اگرچه بهمراه فری هند) مسلماً کورل دراو موفق خواست شد. پیرامون Illustrator تشابه خیلی اضافه با فتوشاپ داراست که تنها دستورها و اسباب در آن تفاوت کرده هست. که این گونه پیرامون برای کارهای برداری با عطف به لیاقت تحول مقدار خیلی کلی این گونه از پرونده ها ابداً مساعد نیست. و اگرچه در گونه دستورها ابزارها و … نیز گشودن کورل برتری خاص خویش را داراست. به سرفصل مثل برای گرافیک خطسیر (به سرفصل یکی از مهمترین وسائل برای طراحی برداری) در Illustrator بسیار نامأنوس و خیلی شبیه کشیدن خطسیر در فتوشاپ هست !! که ابداً خوش دست نیست و از این جمله موارد خیلی کلی هست.

پسوند اساسی پرونده های کورل دراو – (Corel DRaw) به مانند cdr هست. اما تقریباً همه پرونده های برداری (wmf، al، epsءemfwpgdsf، drwdwg، dxf، fmv، fh،met،ppt، shw …،) را می تواند گشودن کند. همینطور معروفترین پرونده های پیکسلی (psd، cpt، jpg، gif، tif، bmp، fpx، pcd، tga، img، pp۴، macءcal، wl، xpm، xcf،png…،) را Import می کند. احتمالا اوایل عمل کردن با دراو و پیرامون این نرم افزار نامأنوس باشد، اما با ممارست و تکرار برای شما سهل خواست شد.

لیاقت های کلیدی برنامه CorelDRAW Graphics Suite:

– لیاقت حمایت از همگی Format های سابق Corel به زیادی‌ی: Autocad ، Painter X ، MS Word 2007 ، Adobe CS3 ، Publisher 2007 ، Lasted PDF Format

– لیاقت اندوخته‌ی Template و بازخوانی آن (Import and Export Template)

– زیادی شدن اسباب Table به نیت كشیدن جدول.

– امكان فیت شدن عكس موقع عقیده، بطور دقیقُ به همان مقدار‌ای كه جدول جا داراست. ( طول و عرض عكس به مانند اتوماتیك تحول می‌كند )

– لیاقت تحول مقدار‌ی محتوا نوشته شده به مانند Real Time.

– لیاقت Power Trace (تبدیل عكس به سطر یا خطوطی كه بتوان آن را در Corel اصلاحیه كرد)

– لیاقت Object Manager كه لیاقت‌های اضافه به گرافیست می دهد. در میان امكان بستر بندی و همینطور نیرومندی گزینش نشان خطوط فرضی برای هر صفحه به مانند كاملاً جداگانه.

– نیرومندی عمل با فایلهای نرم افزار Adobe illustrator

– لیاقت عمل با فرا از 100 قالب تصویری

– نیرومندی تبدیل عکسها و عکسها همیشگی به قالب برداری و وکتور

– احتمال عمل در پیرامون نرم افزار فوق بستر های گوناگون محتوا و عکس و مخلوط انها با نیز

– رویت دگرگون قبل از اقدام آن در قسمتهای گوناگون برنامه

– آیینه کردن محتوا و پاراگراف به مانند عمودی و افقی و یا هر دو

– احتمال تایپ راست فارسی فاقد پیچیده و حمایت یکپارچه از استانداراست یونیکد

– احتمال کاربرد از فونت نستعلیق فاقد احتیاج به فارسی نویس و فارسی ساز

– حمایت از عکسها دوربین های دیجیتال

– هماهنگ سازی موردنظر تر برنامه با ابعاد صفحه نشان

– امكانات بسیار زیاد برای طراحی های دیجیتالی شبیه بودن فرا از 1000 فونت تازه و قشنگ

– امكانات تازه برای طراحی وب و پویانمایی ها

– نسبت كامل با ویندوز محبوب 7

– شتاب بارگزاری و کارایی یا سرعتتر

– ریاست تازه در كل برنامه

– سیستم ریاست تازه رنگ ها

– نسبت با ویندوزهای گوناگون

کلمات کلیدی: استاد معلم خصوصی کورل دراو Corel Draw در تهران و کرج, آموزش خصوصی کورل دراو Corel Draw ساعتی در خانه و منزل, آموزش خصوصی کورل دراو Corel Draw ساعتی در محل کار, آموزش خصوصی کورل دراو Corel Draw از مبتدی تا پیشرفته, آموزش از راه دور خصوصی کورل دراو Corel Draw آنلاین, آموزش آنلاین خصوصی کورل دراو Corel Draw, آموزش تخصصی خصوصی کورل دراو Corel Draw, آموزش حرفه ای خصوصی کورل دراو Corel Draw, آموزش حضوری خصوصی کورل دراو Corel Draw, آموزش کامل خصوصی کورل دراو Corel Draw, تدریس خصوصی کورل دراو Corel Draw, درس خصوصی کورل دراو Corel Draw, دوره پیشرفته خصوصی کورل دراو Corel Draw, سرفصل های آموزش خصوصی کورل دراو Corel Draw, شاگرد خصوصی کورل دراو Corel Draw, کلاس آموزش خصوصی کورل دراو Corel Draw, کلاس تدریس خصوصی کورل دراو Corel Draw, مدرس خصوصی کورل دراو Corel Draw, هنرآموز خصوصی کورل دراو Corel Draw, آموزش کار با برنامه کورل دراو Corel Draw, آموزش اینستاگرام کورل دراو Corel Draw, آموزش تلگرام کورل دراو Corel Draw, آموزش آپارات کورل دراو Corel Draw, آموزش یوتوب کورل دراو Corel Draw, آموزش فارسی کورل دراو Corel Draw, آموزش انگلیسی کورل دراو Corel Draw, آموزش تصویری کورل دراو Corel Draw, آموزش ترفندهای کورل دراو Corel Draw, آموزش دانشجو هنر کورل دراو Corel Draw, آموزش ابزار کورل دراو Corel Draw, آموزش سیر تا پیاز از کورل دراو Corel Draw, پکیج جامع آموزش کورل دراو Corel Draw, دوره آموزش کورل دراو Corel Draw, صفر تا صد آموزش کورل دراو Corel Draw, عناوین دوره آموزش کورل دراو Corel Draw, کانال آموزش کورل دراو Corel Draw, کتاب مرجع پی دی اف PDF آموزش کورل دراو Corel Draw,