طراحی گرافیک چاپی و تبلیغاتی

از ویژگی های شرکت تبلیغاتی الماس سبز تجزیه و تحلیل طرح پروژه ،انتخاب روش مناسب و اجرای آن می باشد.

بدینوسیله این مجموعه از مرحله خلق ایده و طراحی تا اجرای کامل با تکیه بر تجربه های گذشته خود در شناخت از رفتار خرید در بازار ایران اعلام می دارد.

در یک اثر گرافیکی که جنبه های هنرمندانه یا Artistic در آن غالب است، زیبایی شناسیو قواعد استاتیک نقش نخست را برعهده دارد. یعنی همه عناصر طرح دراستخدام زیبایی قرار می گیرند. به بیان واضح تر، همه چیز به گونه ای در کار می آیدکه نه فقط نگاه مخاطب را، بلکه دل او را نیز برباید.

اما درگرافیک تبلیغاتی، با اینکه عامل زیبایی نیز از ارکان اثر به حساب می آید، لذا همه عناصر تصویر، اعم از متن،رنگ، ابعاد، عکس و… به گونه ای سازماندهی می شوند که نگاه مخاطب را بتوان تصرفکرد.

یکی از شاخصه های این واحد متخصص بودن درگرافیک تبلیغاتی است. بدین معنی که همکاران ما علاوه بر تحصیلات آکادمیک در گرافیک هنری وشناخت مبانی طراحی و رنگ و…، به واسطه تجربه کاری و تمرکز در تبلیغات، متخصص گرافیک تبلیغاتی نیز می باشند. پس در این واحد، از گرافیست های آشنا به دنیای تبلیغات بهره می بریم که بدیهی است که با دنیای چاپ (افست، دیجیتال)، دنیای رسانه های تبلیغاتی وخواص آنها، زمان های تبلیغات و….آشنایی دارند.

سازمان ها برای شروع فعالیت خود در ابتدای کار به کمک شرکت های تبلیغاتی وگروه های تخصصی گرافیکی، برای داشتن یک هویت بصری یکسان، اقدام به تهیه یک “دفترچه برند” یا “Gauideline ” می نمایند که در آن حدود و ثغور تمام عناصر و از نگاه طراحی نیز، درصد ونسبت رنگ ها، اندازه و جایگاه لوگو، قالب کلی محصولات و… مشخص می گردد که شرکت کاس آمادگی خود را درارائه این خدمت اعلام می دارد.

با توجه به اینکه گرافیک تبلیغاتی ابعادمختلفی دارد که توجه به آن ابعاد، موجب خلق اثری مناسب تر می گردد، از جمله:مناسبات و خصوصیات هرصنعت، خصوصیات برند و رقبا، محدودیت های هررسانه و سلیقه مشتری. که طراح با شناخت آنها اقدام به طراحی می نماید.

به همین لحاظ در این واحد، نمونه کار و نگاه چند گرافیست را با ارائه طرح های گذشته به سفارش دهنده ارائه می گردد تا نزدیکترین نگاه به سلیقه سفارش دهنده انتخاب شده و پس از مشورت در اتاق فکر “اجرای طرح” به طراح انتخابی سپرده شود.

نحوه سفارش طراحی و چاپ بصورت آنلاین:

1- کلیک بر روی لینک سفارش آنلاین

2- جهت اولین مراجعه ثبت نام نموده و در دفعات بعدی با ایمیل و رمز عبور خود وارد شوید.

3- ثبت سفارش : وارد کردن نوع سفارش طراحی یا چاپ، تیراژ، سایز و توضیحات مورد نظر

4- ارسال فایل چاپی طراحی شده بصورت JPG با کیفیت 300 Pixels/inch

5- پس از تکمیل فرم آنرا ارسال نموده و حتما به دستورالعمل های آمده در قسمت سفارش آنلاین عمل نمایید.

6- پس از ثبت سفارش منتظر پاسخ از سوی گروه الماس سبز بمانید.

میزان تخصصی ما در طراحی

طراحی آرم لوگو ست و اوراق اداری, کاتالوگ بروشور, سی دی ,مجله, کارت ویزیت طراحی, چاپ لیبل های پشت چسبدار, بیلبورد, پی وی سی ,ترانسپارنت

آشنایی با مفهوم لی آت و کاربرد آن در فرایند چاپ

آشنایی با مفهوم هنر و کاربرد آن در چاپ

آشنایی با روانشناسی رنگ و کاربرد آن در هنر

توانایی تشخیص انواع چاپ و کاربرد آن

آشنایی با صنعت چاپ و تاریخچه آن

آشنایی با روش های چاپ و کاربرد آنها

طراحی گرافیک با فتوشاپ 95 %
طراحی گرافبک وگتوری با کورل دراو 90 %
گرید بندی و صفحه آرایی 85 %
خلاقیت و استعداد 85 %

مشتری خود را بشناسید: کلیدی برای موفقیت در فروش

کالای خود را بشناسید: مسیری که باید تمام پیچ و خم‌هایش را بدانید مشتری + کالا = تبلیغ موثر نقش ناظر چاپ ناظر فنی چاپ کسی است که بتواند از عهده تشخیص انواع چاپ ، نظارت بر لی آت موضوعات چاپی ، تشخیص کیف عکس و اسلایدها ، طرح های چاپی ، کارهای لیتوگرافی و فرایندهای چاپ و برش و صحافی ، هزینه یابی برآید
توجه :
اشکالات کارهای چاپی حداکثر به مدت 7 روز بعد از تحویل و ارسال کار قابل بررسی بوده و در صورت وجود ایراد چاپی مجددا چاپ شده و ارسال می گردد. لازم به ذکر است لازمه چاپ مجدد ارسال کل کار بوده و کسر حتی یک برگ از کل کار به مفهوم قابل استفاده بودن کارها بوده و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال چاپ مجدد ندارد.
ارزش‌های کالا یا کالای ارزشمند
بسته به نوع کالا یا خدمتی که ارائه می‌دهید، راهکار تبلیغاتی شما نیز متفاوت خواهد بود. در معرفی کالای خود باید از چند چیز اطلاعات کامل دردست داشته باشید: ۱ – مشتری من کیست؟ ۲ – ویژگی‌های کالای من کدامند؟ ۳ – مزیت‌های (ارزش‌های) کالای من کدامند؟ ۴ – مزیت متمایز کالا و خدمت من کدام است؟ و به طور کلی اصلا چرا کسی باید کالای مرا بخرد، ولی کالای رقیبم را نه؟ در اینجا به نحوه نوشتن تبلیغات نمی‌پردازیم. چون این، کار مشکلی است که تخصصی خاص را طلبیده و تابع قوانین زیادی است که در حیطه فعالیت نویسندگان تبلیغات قرار می‌گیرد. در اینجا تنها به سه نکته خواهیم پرداخت که شما به عنوان مدیر یا فروشنده باید نسبت به آنها وسواس بیشتری خرج دهید. اینکار باعث می‌شود ارزیابی بهتری از یک تبلیغ موثر داشته باشید

نمونه وظایف

توانایی نظارت بر لی آت موضوعات چاپی آشنایی با موضوعات چاپی و کاربرد آنها طراحی کاتالوگ ,طراحی وب سایت,مشاوره تبلیغاتی, طراحی لوگو, طراحی ست اداری, بروشور و کاربرد آنها,طراحی سایت ، وب سایت و بهینه سازی سایت