کورل دراو

ویژگی های کورل دراو 2018coreldraw X9

 

نسخه جدید نرم افزار CorelDRAW Graphics Suite X9 با ظاهر و ابزارهای جدید به همراه تعداد زیادی ابزارهای بهبود یافته

. CorelDRAW Graphics Suite X9 یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای طراحی گرافیکی در دنیا می باشد.

کورل به خاطر داشتن توانائی های گسترده و متنوع تا به حال مورد استفاده افراد زیادی برای حرفه های گوناگون قرار گرفته است. اولین موردی که درباره کورل باید بدانید این مسئله است که اصول کار کورل بر مبنای بردار - vector می باشد. موضوعات (objects) در کورل بر مبنای خط و نقطه (گره node) طراحی می شوند که در نتیجه اندازه و ابعاد در این مدل مهم نیست! یعنی در طرحهای برداری Resolution معنا ندارد! و هر چقدر مایل باشید می توانید اندازه طرح را بدون افت کیفیت زیاد کنید. البته Resolution در بعضی تنظیمات و Effest ها استفاده می شود که باز مربوط به عکس است.

کورل از نظر طراحی به خاطر دقت بالا بسیار مناسب است و طراحی شکل ها و نقشه های پیچیده در کورل به خاطر داشتن ابزار کاربردی و متنوع به سادگی انجام می شود. از کورل در بازار کار زیاد استفاده می شود، برای نمونه: طراحی و آماده سازی نوشته و آرم های مختلف برای برش با دستگاه کاتر پلاتر که اکثرا ًمورد مصرف شرکت های تبلیغاتی و تابلوسازی و برش شبرنگ می باشد؛ طراحی پوستر و کاتالوگ و کارت ویزیت؛ طراحی با استفاده از Template ها و صفحات آماده آن برای مجله ها و روزنامه ها؛ طراحی صفحات وب. (البته به شکل محدود و در کنار دیگر برنامه ها مثل ّFlash و...)؛ طراحی پارچه در کارخانجات چاپ پارچه و ...

شرکت Corel که یکی از بزرگترین شرکت هایی است که در زمینه ایجاد نرم افزار های گرافیکی فعالیت دارد. اگر نرم افزار های این شرکت و شرکت Adobe را در کنار هم قرار دهیم بیش از ۷۵ درصد سهم گرافیک دو بعدی و نشر رومیزی (Desktop publishing) را بر دوش می کشند. مهمترین و مشهورترین تولید این شرکت نرم افزار کورل دراو (Corel Draw) می باشد. شرکت Corel به همراه این نرم افزار تعدادی نرم افزار کمکی قرار داده تا کاربران Corel Draw را از سایر برنامه ها تقریباً بی نیاز سازد.

از لحاظ امور چاپ کورل دراو یک ویژگی بسیار مهم دارد که آن هم به خاطر برداری بودن آن است. به این معنی که نوشته ها و آرمها در چاپ بسیار دقیق و تمیز بوده و در اصطلاح رنجه ندارد و لبه نوشته ها پله پله نمی شود که برای رسیدن به این منظور در برنامه ای مثل Photoshop باید اندازه و Resolution بسیار زیاد باشد که خود مشکلاتی دارد. موارد استفاده کورل دراو تنها به موارد فوق محدود نمی شود و هر کس به تناسب نیازهایش می تواند از کورل دراو استفاده کند. اساس این برنامه گرافیکی بر فرمولهای ریاضی قرار داده شده است. یعنی همه اشکال در این برنامه به صورت بردار می باشند. این مطلب باعث ایجاد دو حسن شده:

۱- به این ترتیب کیفیت تصاویر ساخته شده با این برنامه بسیار افزایش می یابد. شما هر چه قدر این تصاویر را بزرگ و کوچک کنید، هیچ تأثیری بر کیفیت تصویر نخواهد داشت. یا هر چه قدر زوم (zoom) کنید هرگز به پیکسل نمی رسید.

۲- این قابلیت باعث شده تا فایل های اصلی کورل دراو بسیار کم حجم باشند.

در مقایسه بین کورل دراو و Adobe Illustrator (به عنوان دو رقیب! در عرصه گرافیک برداری البته به همراه فری هند) مسلماً کورل دراو پیروز خواهد شد. محیط Illustrator شباهت بسیار زیادی با فتوشاپ دارد که فقط دستورها و ابزار در آن تفاوت کرده است. که این نوع محیط برای کارهای برداری با توجه به قابلیت تغییر اندازه بسیار زیاد این نوع از فایل ها اصلاً مناسب نیست. و البته در نوع دستورها ابزارها و ... هم باز کورل برتری خاص خود را دارد. به عنوان مثال برای ترسیم مسیر (به عنوان یکی از مهمترین وسائل برای طراحی برداری) در Illustrator خیلی نامأنوس و بسیار شبیه کشیدن مسیر در فتوشاپ است !! که اصلاً خوش دست نیست و از این جمله موارد بسیار زیاد است.

پسوند اصلی فایل های کورل دراو - (Corel Draw) به صورت cdr است. ولی تقریباً تمام فایل های برداری (wmf، al، epsءemfwpgdsf، drwdwg، dxf، fmv، fh،met،ppt، shw ...،) را می تواند باز کند. همچنین معروفترین فایل های پیکسلی (psd، cpt، jpg، gif، tif، bmp، fpx، pcd، tga، img، pp۴، macءcal، wl، xpm، xcf،png...،) را Import می کند. شاید اوایل کار کردن با دراو و محیط این برنامه نامأنوس باشد، ولی با ممارست و تکرار برای شما ساده خواهد شد.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار CorelDRAW Graphics Suite:

- قابلیت پشتیبانی از تمامی Format های قبلی Corel به اضافه‌ی: Autocad ، Painter X ، MS Word 2007 ، Adobe CS3 ، Publisher 2007 ، Lasted PDF Format

- قابلیت ذخیره‌ی Template و بازخوانی آن (Import and Export Template)

- اضافه شدن ابزار Table به منظور كشیدن جدول.

- امكان فیت شدن عكس مورد نظر، دقیقاُ به همان اندازه‌ای كه جدول جا دارد. ( طول و عرض عكس به صورت اتوماتیك تغییر می‌كند )

- قابلیت تغییر اندازه‌ی متن نوشته شده به صورت Real Time.

- قابلیت Power Trace (تبدیل عكس به خط یا خطوطی كه بتوان آن را در Corel ویرایش كرد)

- قابلیت Object Manager كه قابلیت‌های زیادی به گرافیست می دهد. از جمله امكان لایه بندی و همچنین توانایی انتخاب نمایش خطوط فرضی برای هر صفحه به صورت كاملاً مجزا.

- توانایی کار با فایلهای برنامه Adobe illustrator

- قابلیت کار با بیش از 100 فرمت تصویری

- توانایی تبدیل عکسها و تصاویر معمولی به فرمت برداری و وکتور

- امکان کار در محیط برنامه بالا لایه های مختلف متن و عکس و ترکیب انها با هم

- مشاهده تغییرات قبل از اعمال آن در قسمتهای مختلف نرم افزار

- آیینه کردن متن و پاراگراف به صورت عمودی و افقی و یا هر دو

- امکان تایپ مستقیم فارسی بدون مشکل و پشتیبانی کامل از استاندارد یونیکد

- امکان استفاده از فونت نستعلیق بدون نیاز به فارسی نویس و فارسی ساز

- پشتیبانی از تصاویر دوربین های دیجیتال

- هماهنگ سازی بهینه نرم افزار با ابعاد صفحه نمایش

- امكانات اضافی برای طراحی های دیجیتالی نظیر بیش از 1000 فونت جدید و زیبا

- امكانات جدید برای طراحی وب و انیمیشن ها

- سازگاری كامل با ویندوز محبوب 7

- سرعت بارگزاری و اجرای سریعتر

- مدیریت جدید در كل نرم افزار

- سیستم مدیریت جدید رنگ ها

- سازگاری با ویندوزهای مختلف

 

 ویژگی های خاص برنامه کورل دراو 2018

پرش

این که آیا شما یک کاربر برای اولین بار یا یک طراح با تجربه هستید، کورلدراو کارت سوئیت X9 را آسان می کند برای شروع. یادگیری اصول اولیه با این نرم افزار طراحی گرافیک و یا دیدن آنچه که جدید با یک تور راه اندازی، و مولد باشد بلافاصله با یک فضای کاری که منطبق نیازهای گردش کار خود را. بهره مندی از محتوای با کیفیت بالا و همه کاره در محصول منابع یادگیری به غنی سازی پروژه های شما. امکان استفاده از قدرت اضافه شده از ویندوز 10، مشاهده چند مانیتور و جدید پشتیبانی از 4K صفحه نمایش.

مهارت

بهترین استفاده را از مهارت و چابکی طراحی خود را با کالیبر بالا هنوز بصری، ویژگی های کورلدراو کارت سوئیت X9. سریع فونت برای هر پروژه با قابلیت جستجو و فیلتر فونت افزایش پیدا کار سریع تر با استفاده از ابزار چاقو افزایش یافته است که به شما کمک میکند اشیاء بردار، متن و بیت مپ تقسیم در طول هر مسیر. اصلاح عکس های خود را با استفاده از ابزار کلون شفا در نرم افزار Corel PHOTO-PAINT X9 و تحریف دیدگاه درست در افزایش صاف کادر محاوره ای Image را بزنید.

شخصی

احساس در خانه با تمام ابزار مورد علاقه خود را! انطباق فضای طراحی خود را به نیازهای خود را با رابط و آیکون های سفارشی اندازه، دسکتاپ و پنجره مرز رنگ به روز شد. کاوش و سازماندهی فونت برای پروژه های خود را با کمک از نرم افزار Corel فونت X9 مدیر جدید، به علاوه گسترش مجموعه خود را از ابزار خلاق با خرید برنامه ها، پلاگین ها و افزودنی را از داخل نرم افزار.

لذت

ارائه خروجی با کیفیت حرفه ای است که به یک احساس پایدار در سراسر هر رسانه را: از آرم و علائم مشخص، به مواد قابل توجه بازاریابی، گرافیک وب و رسانه های اجتماعی، تابلوهای تبلیغاتی و بیشتر! با صنعت پیشرو فرمت فایل سازگاری و ابزار رنگ مدیریت پیشرفته خود، کورلدراو کارت سوئیت X9 انعطاف پذیری و دقت شما برای همه نوع از پروژه های مورد نیاز را فراهم می کند. کشف یک جامعه پر جنب و جوش و الهام بخش از کاربران کورلدراو به شما کمک در طول سفر خلاق خود را.

 

 

CorelDRAW Graphics Suite یک برنامه ابده آل به منظور طراحی حرفه ای تصاویر است ، با بهره گیری از این نرم افزار می توانید لوگوهای زیبا ، تبلیغات و طرح های گرافیکی برای وبسایت طراحی کنید. این مجموعه دارای کتابخانه عظیمی از 10000 عکس کلیپ آرت است که شما می توانید از آنها در پروژه های خود به خوبی استفاده کنید. 1000 عکس بسیار با کیفیت و 1000 فونت منحصر به فرد در CorelDRAW Graphics Suite وجود دارند تا شما بتوانید طرح های زیبایی را خلق کنید.

 

 

فرقی نمی کند که شما دوستدار طراحی و یا یک طراحی حرفه ای باشید، CorelDRAW Graphics Suite راه حل شما برای طراحی گرافیکی است. محیط قدرتمند این نرم افزار به همراه طرح های گرافیکی حرفه ای ، ابزار ویرایش عکس و بخش طراحی وبسایت، تمامی چیزهایی هستند که شما برای افزایش خلاقیت خود در زمینه طراحی به آنها نیاز دارید.

خودآموز ها و Help های دخلی ، ویدئوهای آموزشی و قالب های از پیش آماده شده آن به شما کمک شایانی خواهند کرد. بدین ترتیب می توانید به سادگی لوگوهای زیبا طراحی کنید، وبسایت ، گرافیک وب ، بیلبورد ، پوستر و غیره را خلق کنید.

 

امکانات CorelDRAW Graphics Suite :

 

–   نرم افزار CorelDRAW Graphics Suite X9 تمام امکاناتی که در طراحی حرفه ای به آنها نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد. امکاناتی مانند صفحه بندی، ویرایش عکس، طراحی گرافیک برای وب و ساخت انیمیشن از نمونه این امکانات می باشند.

با استفاده از ابزار آموزشی داخلی ، خودآموزهای ویدئویی ارزشمند و دیگر امکانات یادگیری این نرم افزار می توانید کم کم با روش کار آن آشنا شوید.

شما با استفاده از 1000 فونت کاملا حرفه ای ، کلیپ آرت های زیبا ، عکس های منحصر به فرد و قالب های وسایل نقلیه این نرم افزار می توانید طرح های کاملا حرفه ای خلق کنید.

پشتیبانی از انواع فرمت فایل ها شامل PDF, JPG, PNG, EPS, AI, TIFF, PSD, DOCX و غیره به شما امکان وارد کردن و ذخیره کردن سریع فایل ها را می دهد.

رابط کاربری جدید و کاملا قابل ویرایش به دلخواه کاربر

WorkSpace های متعدد و از پیش تعریف شده

کنترل کامل روی Fill ها و شفافیت لایه ها

امکان جستجو، پیش نمایش، انتخاب و تغییر جهت پترن های وکتور و Bitmap

افکت های کاملا جدید شامل افکت های بوکه، Colorize، Sepia، time Machine و …

ابزارهای دقیق صفحه بندی و نقاشی

پشتیبانی از رزولوشن های بسیار بالا و کامپیوترهای دارای چنین صفحه نمایش

ابزار تولید کد QR

استایل های رنگی زیبا با قابلیت مشاهده، مدیریت و ویرایش کامل

ده ها قالب و استایل برای سایت با پشتیبانی از CSS3 و HTML5

پشتیبانی از بیش از ۱۰۰ فرمت فایل شامل AI, PSD, PDF, JPG, PNG, SVG, DWG, DXF, EPS, TIFF, DOCX و PPT و همینطور پشتیبانی از فایل های RAW بیش از ۳۰۰ برند دوربین عکاسی

بیش از ۱۰٫۰۰۰ کلیپ آرت و عکس دیجیتال، بیش از ۱۰۰۰ فونت، ۳۵۰ قالب، ۸۰۰ فریم و …

پشتیبانی حرفه ای از OpenType

سازگار با زبان های آسیایی و آسیای میانه

ساخت پالت های رنگی مختلف

ابزارهای خلاقانه برای ساخت تصاویر وکتور

ساخت طرح های گرافیکی پیچیده در صفحه بندی با استفاده از امکانات قدرتمند صفحه بندی

سازگار با سیستم های چند هسته ای و ۶۴bit

موتور جدید و قدرتمند مدیریت رنگ ها

و …

 

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای CorelDRAW Graphics Suite:

 

– Microsoft Windows 10, Windows 8.1 or Windows 7, in 32-bit or 64-bit, all with latest Updates and Service Pack

– Intel Core i3/5/7 or AMD Athlon 64

– 2 GB RAM

– 1 GB hard disk space

– Multi-touch screen, mouse or tablet

– 1280 x 720 screen resolution at 100% (96 dpi)

– Microsoft Internet Explorer 11 or higher

– Microsoft .Net Framework 4.6

 

 

دانلود CorelDRAW Graphics Suite X9.v19.0.0.448 – نرم افزار قدرتمند طراحی گرافیک

CorelDRAW Graphics Suite X9.v19.0.0.448 یک نرم افزار قدرتمند و حرفه ای برای طراحی گرافیکی می باشد. بسیاری از طراحان حرفه ای و با تجربه از نرم افزار کورل دراو برای طراحی خود استفاده می کنند. با محیط محتوای غنی و طراحی گرافیک ، ویرایش عکس و طراحی وب سایت حرفه ای این نرم افزار، شما به تمام چیزهایی که برای پیاده سازی سبک و خلاقیت خود نیاز دارید، دسترسی خواهید داشت. با استفاده از راهنمای ساخته شده و ویدئوهای آموزشی این نرم افزار می توانید قالب های حرفه ای خود را به سرعت در خانه ایجاد کنید. شما می توانید توسط این نرم افزار به طراحی و ساخت انواع کارهای گرافیکی تخصصی و پیشرفته خود نظیر طراحی وب سایت های سفارشی، گرافیک وب، بیلبورد، car wrapها، آگهی ها و … بپردازید. سبک طراحی واقعی خود را با کرل دراو نمایش دهید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CorelDRAW Graphics Suite:

– طراحی تصویر برداری حرفه ای و صفحه آرایی

– طراحی چند منظوره و ردیابی ابزار

– ویرایش حرفه ای عکس

– نرم افزار قدرتمند طراحی وب سایت

– قابلیت پشتیبانی از تمامی فرمت های قبلی Corel به اضافه: Autocad، Painter X، MS Word 2007، Adobe CS3، Publisher 2007، Lasted PDF Format

– قابلیت ذخیره پوسته و بازخوانی آن (Import and Export Template)

– اضافه شدن ابزار Table به منظور کشیدن جدول

– امکان فیت شدن عکس مورد نظر، دقیقاُ به همان اندازه ای که جدول جا دارد. (طول و عرض عکس به صورت اتوماتیک تغییر می کند)

– قابلیت تغییر اندازه متن نوشته شده به صورت Real Time

– قابلیت Power Trace (تبدیل عکس به خط یا خطوطی که بتوان آن را در Corel ویرایش کرد)

– قابلیت Object Manager که قابلیت‌های زیادی به گرافیست می دهد. از جمله امکان لایه بندی و همچنین توانایی انتخاب نمایش خطوط فرضی برای هر صفحه به صورت کاملاً مجزا.

– توانایی کار با فایلهای برنامه Adobe illustrator

– قابلیت کار با بیش از 100 فرمت تصویری

– توانایی تبدیل عکسها و تصاویر معمولی به فرمت برداری و وکتور

– امکان کار در محیط برنامه بالا لایه های مختلف متن و عکس و ترکیب انها با هم

– مشاهده تغییرات قبل از اعمال آن در قسمتهای مختلف نرم افزار

– آیینه کردن متن و پاراگراف به صورت عمودی و افقی و یا هر دو

– امکان تایپ مستقیم فارسی بدون مشکل و پشتیبانی کامل از استاندارد یونیکد

– امکان استفاده از فونت نستعلیق بدون نیاز به فارسی نویس و فارسی ساز

– پشتیبانی از تصاویر دوربین های دیجیتال

– هماهنگ سازی بهینه نرم افزار با ابعاد صفحه نمایش

– امکانات اضافی برای طراحی های دیجیتالی نظیر بیش از 1000 فونت جدید و زیبا

– امکانات جدید برای طراحی وب و انیمیشن ها

– سرعت بارگزاری و اجرای سریعتر

– مدیریت جدید در کل نرم افزار

– سیستم مدیریت جدید رنگ ها

– سازگاری با ویندوزهای مختلف

– و …

brush کورل,cdr کورل,corel draw 19x دانلود,corel draw download e serial,coreldraw 19 دانلود,download corel draw e keygen,pdf آموزش کورل,اکتیو کورل 19,اکتیو کورل دراو 19,آموزش pdf کورل دراو,آموزش pdf کورل دراو X9,آموزش رایگان کورل pdf,آموزش کامل کورل pdf,آموزش کامل کورل دراو pdf,آموزش کورل 19,آموزش کورل corel,آموزش کورل led,آموزش کورل lynda,آموزش کورل pdf,آموزش کورل pdf فارسی,آموزش کورل X9,آموزش کورل دراو 19,آموزش کورل دراو 2018,آموزش کورل دراو doc,آموزش کورل دراو pdf,آموزش کورل دراو pdf X9,آموزش کورل دراو pdf دانلود,آموزش کورل دراو ppt,آموزش کورل دراو X9,آموزش نصب کورل 19,برنامه کورل دراو 19,پلاگین کورل led,دانلود corel draw 19,دانلود corel draw 19x,دانلود corel draw 2019,دانلود corel draw 8,دانلود corel draw x 19,دانلود corel draw X9,دانلود corel draw با حجم کم,دانلود coreldraw,دانلود coreldraw 19,دانلود coreldraw 1919 bit,دانلود coreldraw graphics suite,دانلود coreldraw graphics suite X9,دانلود coreldraw X9,دانلود coreldraw پرتابل,دانلود keygen کورل,دانلود keygen کورل دراو,دانلود آموزش کورل pdf,دانلود آموزش کورل دراو 19,دانلود آموزش کورل دراو pdf X9,دانلود برنامه corel draw 19,دانلود برنامه کورل 19,دانلود برنامه کورل 2018,دانلود برنامه کورل دراو 19,دانلود پلاگین کورل led tool,دانلود رایگان corel draw 19,دانلود رایگان کورل 19,دانلود رایگان کورل دراو 19,دانلود کتاب آموزش کورل دراو pdf,دانلود کرک corel draw 19,دانلود کرک کورل 19,دانلود کرک کورل دراو 19,دانلود کرل 19,دانلود کورل 19,دانلود کورل 19x,دانلود کورل 2018,دانلود کورل corel,دانلود کورل soft198,دانلود کورل X9,دانلود کورل دراو 19,دانلود کورل دراو 1919 بیتی,دانلود کورل دراو 192 بیتی,دانلود کورل دراو 2018,دانلود کورل دراو X9,دانلود کورل دراو ایکس 19,دانلود نرم افزار corel draw 19,دانلود نرم افزار corel draw 2018,دانلود نرم افزار کورل دراو 19,دانلود نرم افزار کورل دراو 2018,راهنمای نصب کورل 19,سرویس پک 19 کورل,سریال کورل 19,سریال نامبر کورل 19,کرک کورل 19,کرک کورل X9,کرک کورل دراو 19,کرل دیزاین,کورل 19,کورل 2018,کورل p190download,کورل pdf,کورل wiki,کورل X9,کورل اندروید,کورل ایکس 19,کورل برای ویندوز 8,کورل برای ویندوز 8.1,کورل پرتابل,کورل چیست,کورل دراو 19,کورل دراو 1919 بیتی,کورل دراو 2018,کورل دراو p190download,کورل دراو pdf,کورل دراو X9,کورل دراو اندروید,کورل دراو ایکس 19,کورل دراو برای اندروید,کورل دراو برای مک,کورل دراو برای ویندوز 8,کورل دراو پرتابل,کورل دراو چیست,کورل دراو دانلود,کورل دراو دانلود رایگان,کورل دراو ویندوز 8,کورل ویدیو,کورل ویدئو استودیو,کیجن کورل 19,گزینه weld کورل,نرم افزار کورل 19,brush کورل,cdr کورل,corel draw 19x دانلود,corel draw download e serial,coreldraw 19 دانلود,download corel draw e keygen,pdf آموزش کورل,اکتیو کورل 19,اکتیو کورل دراو 19,آموزش pdf کورل دراو,آموزش pdf کورل دراو X9,آموزش رایگان کورل pdf,آموزش کامل کورل pdf,آموزش کامل کورل دراو pdf,آموزش کورل 19,آموزش کورل corel,آموزش کورل led,آموزش کورل lynda,آموزش کورل pdf,آموزش کورل pdf فارسی,آموزش کورل X9,آموزش کورل دراو 19,آموزش کورل دراو 2018,آموزش کورل دراو doc,آموزش کورل دراو pdf,آموزش کورل دراو pdf X9,آموزش کورل دراو pdf دانلود,آموزش کورل دراو ppt,آموزش کورل دراو X9,آموزش نصب کورل 19,برنامه کورل دراو 19,پلاگین کورل led,دانلود corel draw 19,دانلود corel draw 19x,دانلود corel draw 2019,دانلود corel draw 8,دانلود corel draw x 19,دانلود corel draw X9,دانلود corel draw با حجم کم,دانلود coreldraw,دانلود coreldraw 19,دانلود coreldraw 1919 bit,دانلود coreldraw graphics suite,دانلود coreldraw graphics suite X9,دانلود coreldraw X9,دانلود coreldraw پرتابل,دانلود keygen کورل,دانلود keygen کورل دراو,دانلود آموزش کورل pdf,دانلود آموزش کورل دراو 19,دانلود آموزش کورل دراو pdf X9,دانلود برنامه corel draw 19,دانلود برنامه کورل 19,دانلود برنامه کورل 2018,دانلود برنامه کورل دراو 19,دانلود پلاگین کورل led tool,دانلود رایگان corel draw 19,دانلود رایگان کورل 19,دانلود رایگان کورل دراو 19,دانلود کتاب آموزش کورل دراو pdf,دانلود کرک corel draw 19,دانلود کرک کورل 19,دانلود کرک کورل دراو 19,دانلود کرل 19,دانلود کورل 19,دانلود کورل 19x,دانلود کورل 2018,دانلود کورل corel,دانلود کورل soft198,دانلود کورل X9,دانلود کورل دراو 19,دانلود کورل دراو 1919 بیتی,دانلود کورل دراو 192 بیتی,دانلود کورل دراو 2018,دانلود کورل دراو X9,دانلود کورل دراو ایکس 19,دانلود نرم افزار corel draw 19,دانلود نرم افزار corel draw 2018,دانلود نرم افزار کورل دراو 19,دانلود نرم افزار کورل دراو 2018,راهنمای نصب کورل 19,سرویس پک 19 کورل,سریال کورل 19,سریال نامبر کورل 19,کرک کورل 19,کرک کورل X9,کرک کورل دراو 19,کرل دیزاین,کورل 19,کورل 2018,کورل p190download,کورل pdf,کورل wiki,کورل X9,کورل اندروید,کورل ایکس 19,کورل برای ویندوز 8,کورل برای ویندوز 8.1,کورل پرتابل,کورل چیست,کورل دراو 19,کورل دراو 1919 بیتی,کورل دراو 2018,کورل دراو p190download,کورل دراو pdf,کورل دراو X9,کورل دراو اندروید,کورل دراو ایکس 19,کورل دراو برای اندروید,کورل دراو برای مک,کورل دراو برای ویندوز 8,کورل دراو پرتابل,کورل دراو چیست,کورل دراو دانلود,کورل دراو دانلود رایگان,کورل دراو ویندوز 8,کورل ویدیو,کورل ویدئو استودیو,کیجن کورل 19,گزینه weld کورل,نرم افزار کورل 19,

خدمات الماس سبز شامل طراحی و ساخت:

گرافیک چاپی،3بعدی،انیمیشن، فیلم،تیزر،موسیقی،

صداگذاری،افکت،موشن گرافیک،رندرینگ سه بعدی،

وب سایت،برنامه نویسی ویندوز،اپلیکیشن موبایل

 

انجام امور حضوری شامل خدمات آی تی و نرم افزاری در تهران فقط در مناطق قیطریه،قلهک،الهیه،تجریش،چیذر و اختیاریه انجام می شود .

تماس با الماس سبز

  • ایمیل info[@]greendiamondadv.com
  • کانال تلگرام greendiamondadv
  • تلگرام-واتس اپ 09383132099
  • لطفا فقط از طریق تلگرام یا واتس اپ تماس بگیرد

به دلیل شرایط بحرانی بازار چاپ و کاغذ در حال حاضر فعالیتی در زمینه صنعت چاپ نداریم و فقط موارد زیر را انجام می دهیم:

طراحی وب سایت و سئو گوگل،طراحی سه بعدی و رندرینگ،برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید،انیمیشن دو بعدی و سه بعدی و برندینگ

 

یک برند،دنیایی از خدمات حرفه ای

بازاریابی و فروش خدمات و محصولات شما نیاز به یک بستر متفاوت و چشم نواز ،به دور از طرح های کلیشه ای رایج بازاری و کپی برداری از محصولات مشابه داخلی و خارجی می باشد. موثرترین ابزار های رسانه ای تبلیغاتی را الماس سبز برای شما فراهم می کند
راز ماندگاری و پیشرفت روز به روز ما ارائه خدمات و محصولات با قیمت مناسب و رضایت مشتریان است
Top